Własna marka produktów spożywczych

Własna marka produktów spożywczych

Marka FINESIA

Marka FINESIA to marka z tradycjami. Początki marki FINESIA sięgają roku 1996, kiedy to powstał pierwszy produkt pod marką Bzomex - cukier puder. Kolejne produkty to kasze wiejskie 1kg, bułka tarta, skrobia ziemniaczana, kasze perłowe 500g.

Przez wiele lat produkowane i sprzedawane głównie w Małopolsce produkty zdobywały coraz większe uznanie. Charakteryzowały się wysoką jakością i niską ceną. Gwarantem jakości była i jest BZOMEX Hurtownia Spożywcza.

Marka FINESIA powstała w roku 2011 z przemianowania marki własnej produktów Bzomex. Wraz z powstaniem oddzielnej marki dla produktów nastąpił jej dynamiczny rozwój asortymentowy oraz wzrost sprzedaży. Dokonano zmiany szaty graficznej dopasowanej do nowej marki, udoskonalono receptury. Wprowadzono dodatkowe systemy badania i kontroli jakości.

Marka powstała z myślą o Klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość za rozsądną cenę. Obecnie w sprzedaży jest blisko 100 produktów sygnowanych marką FINESIA, a w planach na kolejne lata jest dalszy rozwój oferty asortymentowej

Atuty marki FINESIA

  • Naturalne składniki
  • Tradycyjna receptura
  • Przyjazna i czytelna szata graficzna
  • Atrakcyjna ceny

Informacj dodatkowe

Więcej informacji na stronie FINESIA www.finesia.eu

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat naszej oferty, zapisz się do naszego newslettera.