Skontaktuj się z nami

Biuro Obsługi Klienta

  • tel: +48 12 274-88-54 wew. 1
  • tel: +48 12 274-83-41 wew. 1
  • tel: +48 +48 12 373-46-00 wew. 1
  • tel: +48 608-058-480
  • tel: +48 608-063-703

Adres spółki

  • BZOMEX Sp. z o. o. Sp. k.
  • 32-432 Pcim, Pcim 1
  • tel: +48 12 274-83-41
  • fax: +48 12 271-13-85

Dane rejestrowe

  • NIP: 681-205-66-08
  • NIP EU: 681-205-66-08
  • BDO 000079416
  • Wpis do KRS nr: 0000481806

Nasza lokalizacja

Pozostałe kontakty

Dział Logistyki

Marcin Bryliński - Kierownik

+48 664-459-768

+48 12 274-83-41 wew. 4

marcin_brylinski@bzomex.com.pl

Dział Handlowy

Ewa Bzowska - Dyrektor Handlowy

+48 608-069-068

ewa_bzowska@bzomex.com.pl

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Mateusz Bzowski

+48 606-763-441

mateusz_bzowski@bzomex.com.pl

Dyrektor ds. Finansów

Bogdan Szostak - Główny Księgowy

+48 12 274-83-41 wew. 960

bogdan_szostak@bzomex.com.pl

Kierownik ds. Analiz i IT

Jakub Bzowski

+48 608-057-880

jakub.bzowski@bzomex.com.pl

Dział Księgowości i Finansów

+48 12 274-83-41 wew. 2

+48 660-475-946

finanse@bzomex.com.pl

Dział Biuro Obsługi Klienta

Edyta Dobosz - Kierownik

+48 608-069-505

edyta_dobosz@bzomex.com.pl

Dział Kadr i Płac

Agnieszka Biela - Kierownik działu

+48 12 274-83-41 wew. 6

agnieszka_biela@bzomex.com.pl

pracakadry@bzomex.com.pl

Dział Zaopatrzenia i Marketingu

Agnieszka Mielczarek - Kierownik

+48 12 274-83-41 wew. 3

+48 608-075-209

agnieszka_mielczarek@bzomex.com.pl

Magazyn

  • Kontakt ogólny

    +48 12 274-83-41 wew. 5

  • Jacek Łakota - Kierownik zmiany 1

    +48 608-076-010

  • Rafał Magiera - Kierownik zmiany 2

    +48 664-407-914

  • Józef Ptak - Kierownik działu gospodarczo-magazynowego

    +48 608-076-460

  • Bogdan Rozum - Koordynator ds. magazynu i logistyki

    +48 696-904-257

Eksport

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat naszej oferty, zapisz się do naszego newslettera.