Hurtownia spożywcza Bzomex

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów, supermarketów, stacji benzynowych oraz hurtowni. Współpracujemy z sieciami detalicznymi. W ofercie handlowej posiadamy ponad 10 000 pozycji asortymentowych od blisko 200 producentów.

Zapewniamy łączność z Państwem w całym kraju poprzez przedstawicieli handlowych oraz e-Hurtownię na platformie Strefa Klienta, aby szybko i niezawodnie mógł dotrzeć do Państwa zamówiony towar. Nasi przedstawiciele handlowi obsługują Klientów poprzez nowoczesny system sprzedaży mobilnej a zamówienia realizujemy własną flotą samochodów wyposażoną w System GPS.

Elastycznie dopasowujemy się do wymogów rynku. Udostępniamy szeroki wachlarz promocji, programów motywacyjnych, programów wsparcia sprzedaży. Zasięg działania to województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie.

Hurtownia Spożwcza Bzomex

Nasze najważniejsze atuty

Polski kapitał

30 lat doświadczenia w branży

Własna nowoczesna flota pojazdów

Doświadczona kadra zarządzająca

Szeroka oferta asortymentowa

Nowoczesne magazyny, bardzo dobra logistyka

Programy motywacyjne

Szeroki wachlarz promocji

Historia firmy

BZOMEX Hurtownia Spożywcza powstała w 1992 roku, a nazwę przyjęła od nazwiska założycieli Bzowskich. Tak jak wiele podobnych firm zaczynaliśmy bardzo skromnie, tzn. od małego magazynu i jednego samochodu ciężarowego. Dzięki nakładom bardzo ciężkiej i solidnej pracy na dzień dzisiejszy posiadamy znaczący potencjał techniczny i magazynowy jak również odpowiednie umiejętności i warunki, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaliczamy się do grona największych firm handlowych w Polsce.

Cele

  • Kompleksowa obsługa Klientów, zapewniająca maksymalizację korzyści wynikających ze współpracy z firmą BZOMEX poprzez atrakcyjną ofertę handlową, profesjonalną obsługę i bardzo dobrą logistykę
  • Utrzymanie wysokiej, stabilnej pozycji rynkowej
  • Zwiększanie sieci dystrybucyjnej poprzez kolejnych przedstawicieli handlowych

Wyróżnienia

“Sukces to coś więcej niż pieniądze. To praca, możliwość tworzenia, wyznaczanie celów i ich osiąganie. To zwykła praca robiona w niezwykły sposób.”

Nikodem Marszałek

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat naszej oferty, zapisz się do naszego newslettera.