Hurtownia Spożywcza Bzomex

BZOMEX Hurtownia Spożywcza powstała w 1992 roku, a nazwę przyjęła od nazwiska założycieli Bzowskich. Tak jak wiele podobnych firm zaczynaliśmy bardzo skromnie, tzn. od małego magazynu i jednego samochodu ciężarowego. Dzięki nakładom bardzo ciężkiej i solidnej pracy na dzień dzisiejszy posiadamy znaczący potencjał techniczny i magazynowy jak również odpowiednie umiejętności i warunki, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaliczamy się do grona największych firm handlowych w Polsce.
 
Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów, supermarketów, stacji benzynowych oraz hurtowni. Współpracujemy z sieciami detalicznymi. W ofercie handlowej posiadamy ponad 10 000 pozycji asortymentowych od blisko 200 producentów. Pracujemy ciągle nad podnoszeniem jakości naszych usług i wciąż poszerzamy naszą ofertę aby spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Dzięki naszym Klientom możemy się dynamicznie rozwijać i wprowadzać nowoczesne technologie dla polepszenia i ułatwienia współpracy. Zapewniamy łączność z Państwem w całym kraju poprzez przedstawicieli handlowych oraz e-Hurtownię na platformie Strefa Klienta, aby szybko, niezawodnie i w nienaruszonym stanie mógł dotrzeć do Państwa zamówiony towar.

Nasi przedstawiciele handlowi obsługują Klientów poprzez nowoczesny system sprzedaży mobilnej a zamówienia realizujemy własną nowoczesną flotą samochodów wyposażoną w System GPS.

Dbamy o Klienta i koncentrujemy na jego potrzebach. Elastycznie dopasowujemy się do wymogów rynku. Udostępniamy szeroki wachlarz promocji, programów motywacyjnych, programów wsparcia sprzedaży. Codzienną, uczciwą pracą budujemy Partnerstwo wraz z naszymi Kontrahentami.

Zasięg działania to województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, śląskie.

Dlaczego Bzomex?

Wybierając firmę BZOMEX wkraczasz w obszar całkowicie nowych możliwości. Jesteś zajęty? Twój czas jest niezwykle cenny – my wiemy o tym. Wiemy także, co to jest handel.

 To założenia,  na których chcemy budować nasze wzajemne relacje. Dzisiaj damy Ci świadomość nowych możliwości, które chcemy tworzyć dla Ciebie. Nasz zespół jest całkowicie do Twojej dyspozycji. Zespół ten tak naprawdę to suma  doświadczeń, które jeszcze wczoraj były w sferze marzeń, a dziś dzięki ciężkiej pracy stały się rzeczywistością. 

Kontakt

+48 12 274-83-41, +48 12 274-88-54
+48 608-058-480, +48 608-063-703

Strefa Klienta

login
hasło

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat naszej oferty, zapisz się do naszego newslettera
e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuję regulamin